Більшість популярних серед іноземців курортів Єгипту зосереджена на берегах Червоного моря, Середземноморське ж узбережжя більшою мірою місце відпочинку заможніх єгиптян на вихідні або свята. Туристи ж у кращому разі знайомляться з пам’ятками Александрії. Але що ще можна побачити в цьому рідко відвідуваному куточку країни фараонів?
Середземноморське узбережжя Єгипту
Середземноморське узбережжя Єгипту

Розмір оригіналу:   576x502
Тип: jpg   Дата:

Александрія
Почнемо нашу подорож по берегу Середземного моря в Александрії, славного міста з дивною історією, яке було столицею Єгипту на протязі майже тисячі років! Засноване в 332 році до нашої ери видатним полководцем Олександром Македонським, сьогодні Александрія саме космополітичне місто країни з множиною пам’яток різних епох і культур і кращими ресторанами Єгипту, де Ви можете поїсти свіжоприготовану рибу, милуючись при цьому на живописну затоку.
Александрія
Александрія

Розмір оригіналу:   576x376
Тип: jpg   Дата:

У центрі міста, навкруги Midan Saad Zaghloul немає якихось особливих туристичних пам’яток, проте прогулятися там варто. Ви можете помилуватися колоніальною архітектурою, а також випити чашку ароматної кави в одному з кафе дуже поважного віку. У західному напрямі уздовж узбережжя знаходиться площа Тахрир (площа Свободи). Це історичне місце, де в 1956 році, Насер оголосив про націоналізацію Суецького каналу. Нині там знаходиться пам’ятник Мохаммаду Алі верхи на коні.
Александрія
Александрія

Розмір оригіналу:   576x323
Тип: jpg   Дата:

Обов’язково огляньте великі колекції Александрійської бібліотеки, яка була офіційно відкрита в 2002 році. Будівля, що нагадує за формою великий диск, була побудована норвезькою фірмою “Снехетта” за замовленням ЮНЕСКО і єгипетського уряду. Вона зведена на місці, де імовірно розміщувалася знаменита древня Александрійська бібліотека. Сьогодні тут проводяться численні фестивалі, виставки, конференції і покази історичних фільмів.
Александрія
Александрія

Розмір оригіналу:   576x393
Тип: jpg   Дата:

Кому ель-Дікка
Будучи в Александрії, Ви, безумовно, повинні відвідати Кому ель-Дікка – місце найважливіших археологічних розкопок в усьому Середземноморському басейні. Хронологія і історія цього об’єкту дуже цікаві. У Греко-римський період тут було місто, розташоване небагато на південний схід від Александрії. Тут розташовувалися громадські лазні, дома і магазини, а також розкішні вілли місцевої знаті, включаючи Віллу Птиць. Ця будівля, побудована в I, – II столітті н.е. була так названа із-за унікальної мозаїки, на якій зображені різні птахи, у тому числі голуби, павичі, перепели і папуги. Найбільша пам’ятка в Кому ель-Дікка – римський театр, побудований в другому столітті, в якому можуть розміститися вісімсот глядачів.
Кому ель-Дікка
Кому ель-Дікка

Розмір оригіналу:   576x341
Тип: jpg   Дата:

Ель Аламейн
Місто Ель Аламейн лежить в 106 км на захід від Александрії, і ідеально підходить для одноденної поїздки. На жаль, триваліше перебування тут недоцільно, оскільки нормального житла в місті просто немає. Переночувати, можна лише в спартанських умовах в готелі Аль-Аман, розташованому навпроти Музею війни. Саме у Ель Аламейн відбулася найбільша в Африці танкова битва Другої Світової війни. Союзні війська на чолі з генералом Монтгомери в 1942 році відбили напад німецько-італійських військ. Відповідно в музеї війни Ви можете знайти карти, документи, і історичні хроніки що розповідають про хід військової кампанії в Єгипті, а недалеко від музею розташовані кладовища “союзників” і німецьких солдатів.
Ель Аламейн
Ель Аламейн

Розмір оригіналу:   576x329
Тип: jpg   Дата:

Мерса-Матрух
Мерса-Матрух приємний морський курорт з прекрасними пляжами і невисокими цінами. Правда, іноземців тут, за винятком лівійців, тут рідко зустрінеш. Відпочивають тут в основному єгиптяни, як правило, з липня до кінця вересня, тому краще всього в Мерса-Матрух їхати в “мертвий” сезон, коли готелі і пляжі порожні. В цей час Ви зможете насолодитися тишею і спокоєм, розслабитися і подихати морським бризом, а якщо погода дозволить, то і скупатися.
Недалеко від Марса-Матрух є і інші прекрасні пляжі – Шааті аль-Гар (“Love Beach”) в 17 км на захід від міста, і пляж Клеопатри в 14 км на захід від Мерса-Матрух. За переказами саме тут знаменита цариця відпочивала з Марком Антонієм. Але, особливо варто подивитися зовсім не їх, а відправитися на курорт Агіба (на фото)
курорт Агіба
курорт Агіба

Розмір оригіналу:   576x349
Тип: jpg   Дата:

25 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук