турмаліновий пояс
турмаліновий пояс

Розмір оригіналу:   800x525
Тип: jpg   Дата:

Коли у людини є проблеми із спиною, то це як правило свідчить про поганий кровообіг, тобто хворе місце недостатньо забезпечується кров’ю. Вирішити питання допоможе турмаліновий пояс, за допомогою якого можна “розігнати” кров і швидко її доставити до хворого місця, щоб біль відступила. Часто вистачає усього однієї години застосування поясу, щоб забути про біль в спині.
Принцип дії
Торкаючись до тіла, пояс від тепла нагрівається і випускає інфрачервоне випромінювання з великою довжиною хвилі. Негативні іони і магнітне поле проникають в глибші тканини, руйнуючи при цьому шкідливі речовини і активні радикали. Випромінювання створює ефективне резонансне поглинання, при якому відбувається м’язове розслаблення. Судини внутрішніх органів розширюються, збільшується рух крові і лімфи, кров насичується киснем. У зв’язку з цим енергетика клітин активізується, у них посилюються функції імунітету.
Так працює турмаліновий пояс, відгуки того хто ним користувався говорять про ефект подібний до процедури точкового масажу пальцями або голкотерапії. Розглянемо детальніше, як діє пояс на різні ділянки спини і тіла.
Зняття болю в поперековому відділі
Поперековий біль – це завжди дуже неприємно. Біль може бути гострою, тягучою або пекучою. У будь-якому випадку, подібні симптоми викликає порушення в поперековому відділі місцевої циркуляції крові. Ось тут пояс і стане тим засобом, який збільшить потік крові і прискорить вихід продуктів метаболізму. Турмаліновий пояс  використовується як допоміжний засіб для полегшення стану при таких захворюваннях:
 • при ушкодженні м’язів попереку;
 • міжхребетній грижі;
 • радикулітах;
 • остеохондрозі;
 • ішіасі.
Зняття запалення при радикуліті. Пі такому захворюванні, як радикуліт важливе значення має нормальна циркуляція крові в ураженому місці. Окрім розширення судин і збільшення кровотоку, при радикуліті інфрачервоне випромінювання знижує напругу нервових тканин, відбувається розслаблення затиснутого нервового закінчення і біль зникає.
Турмаліновий пояс для спини сприяє поліпшенню самопочуття при міжхребцевій грижі. При нагріванні в районі загострення відбувається прискорення обмінних процесів, що покращує стан хворого.
Остеохондроз є найбільш поширеним захворюванням хребта. Життя постійно перевіряє його на міцність. Поразка поперекового крижового відділу спини відбувається із-за збільшених навантажень як від нерухомої сидячої роботи, так і від фізичних навантажень. Хворим остеохондрозом турмаліновий пояс “розвантажує” спину, знімаючи основні симптоми.
Пояс є допоміжним засобом лікування проблемних суглобів. При хрускоті в кінцівках через дефіцит сіновіальної рідини, турмаліновий пояс стимулює її вироблення і сприяє змащуванню суглобів.
Для загоєнню забить також можна використовувати пояс з турмаліну. Забиття супроводжує пухлину, яку гріти не можна, а необхідно збільшити циркуляцію крові. Тут пояс і виявиться тим засобом, який прискорить загоєння забиття.
Турмаліновий пояс – протипоказання
У яких випадках від використання турмалінового поясу потрібно відмовитися:
 • при підвищеній температурі;
 • якщо погано себе почуваєте;
 • на шкірному покриві з ушкодженнями;
 • при використанні кардіостимулятора;
 • якщо є схильність до кровотеч;
 • при і після геморагічного інсульту;
 • вагітним слід утриматися від використання поясу;
 • при яскравій гіперфункції щитовидки;
 • онкохворим;
 • при алергічній реакції на матеріали з яких виготовляють пояси.
Потрібно знати, що турмаліновий пояс є допоміжним і профілактичним засобом в лікуванні. При дуже серйозних проблемах з хребтом, пояс не вирішить усіх проблем.
Де купити турмаліновий пояс
Вироби з турмаліном випускає компанія Haogang, продукція для здоров’я з цією назвою давно себе зарекомендувала в Україні. Турмаліновий пояс можна купити зайшовши на офіційний сайт Хао Ган в Україні, де за доступною ціною можна знайти те, що вам потрібне.

13 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук