лісові пожежі на Мармара
лісові пожежі на Мармара

Розмір оригіналу:   966x644
Тип: jpg   Дата:

Евакуацію населення і туристів через пожежу почала влада на турецькому острові Мармара. Вогонь, що швидко поширюється із-за сильної жари і вітру, вже знищив декілька будинків і підбирається до готелів. При цьому острів в Мармуровому морі досить популярний серед туристів, особливо в розпал сезону. Це не єдина велика пожежа в лісах в Туреччині – також рятувальники борються з вогнем недалеко від Стамбулу.

Нагадаємо, жара, що стоїть в Європі, привела до пожеж у багатьох середземноморських країнах. У Іспанії пожежі "накрили" острів Гран-Канарія в Канарському архіпелазі. До гасіння вже притягнули військових, а також Цивільну гвардію, літаки-амфібії і вертольоти. Евакуйована більше тисячі чоловік.

У Греції також встановили червоний рівень небезпеки із-за 40-градусної жари і сильного вітру. На гасіння також кинуті вертольоти і літаки-амфібії. У вівторок пожежа почалася на острові Евія, в 80 км від столиці. "Острів Евія, на якому в ніч на вівторок почалася пожежа, знаходиться в 80 кілометрах від столиці країни, але там немає масового потоку мандрівників з України. На острові можуть бути тільки одиничні туристи", – прокоментував ситуацію представнику блогу про подорожі директор туристичної агенції в Греції Дімітріс Харітідіс.

За його словами, людям на острові, у тому числі і місцевим жителям, небезпека не загрожує, хоча про всяк випадок до евакуації все готово. "На популярних курортах Греції обстановка спокійна, небезпеки займання немає. Багато туристів навіть і не знають, що десь горять ліси. Ніхто не збирається закінчувати свій відпочинок завчасно або відмовлятися від придбаних турів в Грецію через пожежу", – також підкреслив експерт.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук