Зробити правильний вибір спального мішка з усього різноманіття, представленого на ринку, неймовірно важко.
Перед тим, як почати пошук потрібного спальника, необхідно розібратися в тому, які види спальних мішків взагалі існують і для чого саме вони призначені. За призначенням усі спальні мішки можна розділити на три види: трекінгові, екстремальні і кемпінгові. Нижче буде детально описаний кожен з цих типів.
1) Екстремальні спальники використовуються в суворих кліматичних умовах (низька температура, підвищена вологість і так далі). Вони призначені для спортсменів і завзятих мандрівників. Зазвичай вони мають форму кокона, оскільки вона зберігає найбільшу кількість тепла. Виготовляються ці спальні мішки із застосуванням сучасних технологій: мембранних тканин і комбінування різних наповнювачів. Ці вироби мало важать і мають невеликі розміри. До мінусів можна віднести тільки високу вартість.
Екстремальний спальник
Екстремальний спальник

Розмір оригіналу:   640x352
Тип: jpg   Дата:

2) Трекінгові спальники є найбільш доступними і поширеними спальними мішками. Вони вважаються оптимальним варіантом для любителів туристичних походів, оскільки можуть бути використані як для багатоденних подорожей, так і для недовгих поїздок в ліс. Виробники випускають їх в різних формах – у вигляді ковдри з капюшоном, кокона або звичайної ковдри. В якості наповнювача зазвичай застосовуються синтетичні волокна, пух використовується набагато рідше. Трекінгові спальні мішки мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Температура комфорту у них складає до нуля градусів.
Трекінговий спальник
Трекінговий спальник

Розмір оригіналу:   640x338
Тип: jpg   Дата:

3) Кемпінгові спальники – це найбільш доступні і прості спальні мішки, відповідно для недовгих походів в найближчий ліс.
Кемпінговий спальник
Кемпінговий спальник

Розмір оригіналу:   640x381
Тип: jpg   Дата:

16 листопада 2014

Автор:

Вибираємо хороший спальник Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук