гранітні пам’ятники
гранітні пам’ятники

Розмір оригіналу:   700x525
Тип: jpg   Дата:

Гранітні пам'ятники – не просто вироби скульпторів і проектувальників. Гранітні пам'ятники – це вічна пам'ять про померлих, свідоцтво поваги і любові їх родичів і друзів. Виготовлення надгробків і пам'ятників – робота нелегка, і вимагає серйозних професійних навичок і високої кваліфікації. Наша фірма має великий досвід у виготовленні ритуальних пам'ятників усіх різновидів і форм, і для наших професіоналів немає нерозв'язних утруднень в настільки складній справі.

Природно, хочеться, щоб вони були довговічними і красивими, і щоб при цьому вони відрізнялися від інших гранітних пам'ятників. Виготовлення гранітних пам'ятників вимагає великої художньої майстерності і в той же час – величезного розуміння того, що бажають виразити в пам'ятнику друзі і близькі покійного. Адже пам'ятник в першу чергу відбиває їх відношення до померлого. Щоб точно утілити це в граніті, усі скульптори, художники, різьбярі по каменю – зобов'язані володіти високою професійністю. І в компанії працюють безпосередньо подібні експерти. Вони роблять ритуальні пам'ятники впродовж безлічі років. З цієї причини в настільки складній справі, як виготовлення пам'ятників, надгробків і інших ритуальних речей, для них немає таємниць і непереборних утруднень. Наші професіонали готові зробити унікальні гранітні пам'ятники на ваше замовлення. Створені ними гранітні пам'ятники і надгробки збережуть власний вид на тривалі роки.

Виробнича фірма виготовляє як звичайні пам'ятники з граніту, так і елітні надгробки по спеціальних проектах, унікальних по власному характеру. Наші майстри мають можливість взятися до роботи як на базі власних ескізів, так і по ескізу клієнта, і зробити її в найкоротший строк. Фірма готова запропонувати найбільш широкий круг ритуальних речей – могильні плитки, стели, підставки, цоколі, огорожі, квітники, склепи і каплиці, і колумбарії для урн з прахом покійних і інші ритуальні і надмогильні будівлі. Рідні і близькі загиблих мають можливість підібрати той варіант, який найбільш відповідає їх бажанням і можливостям, – від невеликих гранітних плит до величезних склепів, різних за формою і обробці. У список робіт, які виконує наше підприємство, входить не лише лише виготовлення гранітних пам'ятників і ритуальних споруд, але ще і їх установка. Так, можливо замовити у нас повний цикл робіт – від ескіза до доставки і монтажу готового пам'ятника на кладовищі.

26 вересня 2015

Автор:

Якісні гранітні пам’ятники Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук