Мальдіви є державою, до складу якої входить група атолів, і розташоване в Південній Азії і Індійському океані. 26 атолів займають територію, на якій розташовані 1190 островів. З 1190 островів заселені тільки близько 200.

Мальдіви є прекрасним місцем для відпочинку. Пальми, пісок, блакитне небо і чистісінька вода – тут все для того, щоб добре відпочити і розслабитися.

відпочинок на Мальдівах
відпочинок на Мальдівах

Розмір оригіналу:   1280x960
Тип: jpg   Дата:

Мальдіви – це маленька країна. Найвища точки тут складає біля 2-х метрів над рівнем моря. Острови, що входять до складу Мальдів, оточені кораловими рифами, які навколо острова утворюють мілководі лагуни надзвичайної краси. Мальдіви – це місце, яке зачаровує своєю красою.

Основний доход країна отримує від туризму, який тут добре розвинений. Курорти тут є різні: як для туристів з достатком, такі простіші. Мальдіви – це досить дорогий курорт. На Мальдівах уряд стежить за тим, щоб держава містилася в чистоті. Столицею Мальдів є Мале. Вчинити екскурсію по селах і поселеннях на Мальдівах можна тільки по спеціальних турах. Усі подорожі, які ви захочете вчинити самостійно, мають бути обумовлені і погоджені з місцевою владою.

Підлітаючи до Мальдів, туристи вже з висока, бачать маленькі острівці, які чекають їх. З висока можна побачити рибальські човни, маленькі села. Аеропорт знаходиться на окремому острові, і щоб потрапити в готель, туристи переправляються на свій острів на приватному катерному човні, водному таксі, або можна здійснювати місцеві перельоти.

Мальдіви – прекрасне місце для любителів дайвінгу. Морське життя тут йде повним ходом, а коралові рифи вражають своєю красою. Тут дуже популярний серфінг. Найбільш сприятливий час для зайняття серфінгом це з березня по квітень місяць.

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук