болгарський туризм
болгарський туризм

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Під час майбутніх Пасхальних свят очікується перший цього року пік туризму в країні. Близько 330 тисяч болгар планують поїздку на вихідні, 280 тисяч з них – у Болгарію. Очікується також, що в цей час країну відвідають близько 170 тисяч зарубіжних гостей.

Той факт, що Пасхальні свята цього року доводяться дещо раніше, та і весна якось забарилася з приходом, дає деяку перевагу болгарським гірським курортам, в порівнянні з морськими, привабливість яких починає рости ледве до кінця квітня, відмітив Румен Драганов, директор Інституту аналізів і оцінок у сфері туризму.

Він, проте, відмітив, що наші морські курорти можуть притягнути туристів своїми усе більш розвиненими СПА і велнес-центрами. Близько 40 готелів зустрічатимуть гостей під час Пасхальних свят, яких болгарські туроператори заманюють і привабливими пакетами за вигідними цінами. В результаті болгарські і зарубіжні туристи зможуть провести 4 вихідних дня на березі Чорного моря в середньому за 150 євро на людину.

Очікується, що під час Пасхальних канікул, болгарське, переважно північне узбережжя Чорного моря зустріне близько 60 тисяч гостей з Румунії.

"Це туристи, які вже декілька років підряд під час Пасхи відвідують наші готельні комплекси вищої категорії. Завдяки якісному продукту, пропонованому по розумне ціні, можемо сказати, що вони стали нашими лояльними клієнтами", відмітив проф. Стоян Марінов, член Ради керівників Варненской туристичної палати.

9 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук