Туреччина, Греція і Єгипет цього року "вкрадуть" у Болгарії українських туристів. Візовий режим і погане обслуговування примушують туристів з колишніх радянських республік відмовлятися від відпочинку у Болгарії.

підготовка до нового туристичного сезону у Болгарії
підготовка до нового туристичного сезону у Болгарії

Розмір оригіналу:   816x413
Тип: jpg   Дата:

Перед початком нового туристичного сезону у Болгарії виникають протиріччя "за і проти" нових заходів проти шуму на курортах країни, з якими за сприяння віце-прем'єра Валерія Сімеонова закінчився торішній сезон. З одного боку представники Бізнес асоціації "Сонячний берег" опублікували протестну декларацію проти обмежень роботи дискотек і закладів на курорті, а з іншої – у Бургаській туристичній палаті заявили, що курорт "Сонячний Берег" в першу чергу був побудований для сімейного відпочинку.

"Раніше він був сімейним курортом, а останніми роками фактично перетворився, за винятком 2017 року, в курорт для бідних туристів. Ми не потребуємо таких туристів, хоча і продовжуємо повторювати помилку з раннім бронюванням за низькими цінами. Був один період до 2015-2016 року, коли до 30 березня, а іноді і до 30 квітня, було викуплено біля 80% місць на курорті за низькими цінами, які нас не задовольняють", – пояснив голова Бургаської туристичної палати Іван Іванов.

За попередніми прогнозами, цього року очікується зростання кількості туристів з Польщі, Чехії, Словаччини і Скандинавських країн, як і невелике зростання кількості туристів з Ізраїлю. Очікується скорочення туристів з Франції, Білорусі, України, Ірландії, Росії і Ісландії. Майже повністю Болгарія втрачає туристів з Казахстану, Узбекистану, Словенії, Італії і Іспанії.

"Дуже активно цього року розвивається туризм на Кіпрі і в Греції. Передбачається, що вони можуть ввести безвізовий в'їзд для туристів на 7-10 днів. На мою думку, при такій ситуації Болгарія повинна скликати спеціальне засідання про стан туристичного сектора в 2018 році", – заявив Іван Іванов.

Туроператори, які працюють з Україною і цього року наполягатимуть на вжитті нових довгострокових заходів по обслуговуванню туристів. За попередніми даними, цього року ціни на курортах країни виростуть, причиною чому являється зростання цін на воду і електрику, як і збільшення зарплат персоналу.

15 квітня 2018

Автор:

У Болгарії готуються до скорочення українського турпотоку Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук