фото Стоунхендж
фото Стоунхендж

Розмір оригіналу:   3520x2009
Тип: jpg   Дата:

Нещодавно на півдні Англії, поряд зі знаменитим неолітом, кам’яним кругом Стоунхендж, був відкритий новий туристичний центр. Проект обійшовся творцям в 27 мільйонів фунтів, і його головною метою стане відновлення популярності цього древнього пам’ятника цивілізації кам’яного століття.
Стоунхендж знаходиться на безлюдному плато, розташованому в Солсбері, поряд з яким проходить два шосе. Про те, що в цьому районі знаходиться знаменита пам’ятка, рівна за віком піраміді Хеопса, можна було зрозуміти лише по невеликому магазину з сувенірами, встановленому тут в 70-х роках минулого століття. Ще в 20-х роках планувалося продовжити одну з доріг до об’єкту, проте це так і не було зроблено.
Новий же туристичний центр розташований усього в 2-х км від таємничого мегалітичного круга. Планується, що туристів туди привозитимуть на автобусах. Там розташувалися і нові сувенірні магазини, а також виставка, присвячена історії Стоунхенджа, яка містить 250 доісторичних експонатів. Крім того, в туристичному центрі можна подивитися на реконструйоване обличчя вождя або шамана племені, померлого п’ять з половиною тисяч років назад.

9 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук