Останнім часом нестримно набирає оберти дитячий туризм – ідеальний варіант для батьків, які хочуть, щоб їх діти не лише комфортно відпочили, але і навчилися чомусь новому.

Тим більше, коли у самих батьків немає на це часу, а їх хлоп'ята жадають пізнати світ, побачити нові місця вивчити їх традиції і звичаї. Що є дитячим туризмом? Це ненав'язливий, але, в той же час, ефективний спосіб розширити кругозір дитини і навчити його новим цікавим навичкам. Ніхто не сперечатиметься, що велику користь дітям принесуть канікули в горах або біля моря серед однолітків, ніж самостійно удома за комп'ютером.

Дитячий туризм - можливість знайти нових друзів
Дитячий туризм - можливість знайти нових друзів

Розмір оригіналу:   1024x682
Тип: jpg   Дата:

Адже користь дитячого туризму в тому, що хлопці і дівчата отримують нові знання в ігровому режимі, беруть участь у веселих заходах, знаходять нових друзів і отримують масу вражень і позитивних емоцій. Батьки можуть бути спокійні за свої чада: в путівку входить проїзд, проживання, чотириразове харчування, страховка і, звичайно ж, послуги професійного вихователя широкого профілю. Керівник-фахівець прикріпляється до кожної групи і не відходить від дітей ні на крок.

 Чим цікавий дитячий туризм?

Рідко яка дитина відмовиться поїхати в дитячий табір, де у нього завжди буде, чим зайнятися зі своїми ровесниками. Погодьтеся, що дітям набагато цікавіше відпочити в крузі однолітків, ніж провести усі канікули під наглядом батьків – лежати на пляжі в очікуванні, коли мамі набридне загорати, або йти з папою на нудну і нецікаву для нього екскурсію.

Дитячий туризм - підготовка до подолання перешкод
Дитячий туризм - підготовка до подолання перешкод

Розмір оригіналу:   1900x1266
Тип: jpg   Дата:

Дитячий туризм – цей напрям виду відпочинку, де абсолютно все орієнтовано на дитину, що не дозволяє маленьким туристам нудьгувати. Захоплююче дозвілля, цікаве зайняття, пізнавальні екскурсії – час для дітей пролітає непомітно! З такого відпочинку вони повертаються щасливими і повними вражень, стають розвиненішими і товариськими. Батьки можуть вибрати для свого чада табір або групу конкретного профілю, виходячи з інтересів дитини.  Наприклад, такі напрями як музейне, краєзнавче, екологічне, етнографічне, мовне і так далі. Дитячий туризм в Україні допомагає дітям розвиватися, бути більше товариськими, знаходити нових друзів і удосконалюватися в улюбленій області. І, звичайно ж, такий повноцінний відпочинок запам'ятовується на все життя.

Види відпочинку дитячого туризму

Які види відпочинку на сьогодні пропонує дитячий туризм? Основними з них є спортивні комплекси і оздоровчі табори, в які також входять цікаві і пізнавальні програми, наприклад – вивчення іноземних мов в ігровій формі, зайняття різними видами спорту, екскурсії про культуру регіону, в якому відпочиває дитина. І, звичайно ж, веселі атракціони і захоплюючі робінзонади, огляд пам'яток і піші походи.

Дитячий туризм в Карпатах
Дитячий туризм в Карпатах

Розмір оригіналу:   900x528
Тип: jpg   Дата:

Нині найпопулярнішим місцем дитячого туризму є Карпати, а самими популярними курортами є Славське, Яблуниця, Ворохта. У їх околицях функціонують безліч таборів, де хлоп'ята з величезним задоволенням проводять час. Тут для них проводяться цікаві заходи і повчальні програми. Більшість таких груп практикують активний відпочинок: верхову їзду, походи на велосипедах, плавання, ігри з м'ячем і багато інших видів спорту, включаючи естафети з перешкодами. Також дітей учать орієнтуватися на місцевості, виживати в дикій природі, розводити вогнища, будувати курені, надавати першу допомогу і споруджувати укриття від грози або пекучого сонця.

Користь дитячого туризму

Дитячий туризм є одним зі значимих секторів туристичного ринку, оскільки головні його цілі – розширення кругозору дитини, розкриття його талантів, зміцнення здоров'я і розвиток молодого покоління як осіб. Звичайно, в Україні завжди були дитячі табори, але, переважно, загального характеру. Нині дитячий туризм поділив табори на тематичні групи, де вивчають конкретну тему у формі захоплюючих ігор.

У археологічному таборі діти займаються розкопками (наприклад, помешкань первісних людей), в спортивному таборі їздять на конях і ходять в походи, в краєзнавчій групі вивчають природу з флорою і фауною, є навіть табори релігійного напряму. Діти завжди залишаються задоволеними таким захоплюючим відпочинком, навіть дорога туди і назад для них – справжня пригода. Батьки можуть вибрати відповідний варіант для своєї дитини, адже організованих турів на сьогодні існує множина.  Великою популярністю користуються групи з активними програмами "Пригода" і "Робінзонада", адже сюди входять сплав на байдарках, походи в гори, лижні змагання, естафети на велосипедах, перегони на катамаранах, і багато що інше.

4 березня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук