Останній зимовий місяць за календарем – лютий, і це означає, що до весни залишається зовсім небагато часу, але нам належить пережити ще пару трійку хвиль морозів. В цей час у туристів на піку популярності залишаються курорти південно-східної Азії, а так само гірськолижні курорти європейських країн. І звичайно не варто забувати про бажання відпочивальників відправитися на пошуки екзотичних пригод.

Щоб організувати свою відпустку варто ґрунтовно замислитися над тим, куди поїхати відпочити в лютому, якщо ви вибрали для відпустки саме цей місяць. Класичний варіант – Тайланд. В цей час попит на тури в Тайланд максимально високий, тому і ціни на відпочинок можуть бути високими, але, це не зупиняє туристів, які знають, що в Тайланді можна, ні в чому собі не відмовляти.

відпочинок в Тайланді в лютому
відпочинок в Тайланді в лютому

Розмір оригіналу:   1904x925
Тип: jpg   Дата:

Арабські Емірати в лютому – ідеальне місце для відпочинку. В цей час немає тієї звичної жари, від якої знемагають туристи, приїжджаючи в ОАЕ влітку. Але, хоч і температура повітря складає  +24 градуси, температура води в Персидській затоці складає всього  +17 градусів. Якщо ви вирішили поїхати відпочити в ОАЕ в лютому, то ви, неодмінно проведете приголомшливий відпочинок, навіть якщо не на пляжі, то на вечірках, в спортзалах, в кафе і музеях, насолоджуючись приємним, теплим сонцем.

відпочинок в ОАЕ в лютому
відпочинок в ОАЕ в лютому

Розмір оригіналу:   1184x692
Тип: jpg   Дата:

Острови Мальдів характеризуються тропічним кліматом, тут круглий рік температура повітря не опускається нижче  24 градусів, а температура води практично ідентична температурі повітря.

Гірськолижні курорти Європи відкриті для усіх: Австрія, Андорра, ІспаніяІталія, Франція, Фінляндія, Норвегія і т. д. Не варто забувати і про наявні гірськолижні курорти України: Буковель, Драгобрат, Славське, Пилипець, Плай, Яблуниця та Яремче.

Повернувшись знову до обговорення жарких країн, хотілося б згадати про екзотику. Приміром, на Кубі можна не лише насолоджуватися пляжним відпочинком, але і ближче познайомитися з культурою і звичаями місцевих жителів, відвідати чималу кількість пам'яток.

Камбоджа підходить для тих, хто віддає перевагу еко-туризму. Тому, якщо ви любитель екологічного туризму, то Камбоджа ідеальне місце, щоб поїхати відпочити в лютому.

У лютому у В'єтнамі встановлюється комфортна і тепла погода, стовпчик термометра не підвищується більше  +26 градусів, вологість відносно висока, тому тим туристам, хто не любить жару, В'єтнам оптимально підійде для відпочинку у цю пору року.

22 січня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук