Колос Родос
Колос Родос

Розмір оригіналу:   320x218
Тип: jpg   Дата:

Група молодих фахівців з Родоса і низки європейських країн підготувала дуже амбітний проект по відродженню Колоса Родоса, адаптованого до нової епохи, з метою відродження одного з семи чудес світу і стимулювання економіки Родоса і усієї Греції.
Йдеться про архітекторів, інженерів, економістів, археологів з Греції, Іспанії, Італії і Великобританії, які планують відродити древній Колос і побудувати величезну статую, усередині якої знаходитимуться музей, ресторан і оглядовий майданчик. Проект спирається на ідею молодого архітектора з Родоса Аріса Палласа. Його мета – відновити Колос Родос на сучасному рівні, який паралельно стане величезним музеєм заввишки більше 150 м, призначеним для зберігання тисяч археологічних експонатів, що припадають порохом в сховищах острова.
Ця 150-метрова конструкція, як підкреслюють розробники проекту, стане музеєм, культурним центром, бібліотекою, але, передусім, Колос повинен повернути свою первинну функцію: величезний маяк, орієнтир для кораблів вночі, кидаюче світло, яке можна побачити на відстані 56 км у відкритому морі, навіть з берегів Туреччини.
Копія оригінальної бронзової статуї, за задумом авторів проекту, зможе стимулювати ті ж почуття, які випробовували відвідувачі острова більше 2200 років тому.
Проект складається з конструкції, яка використовує новітні технології. Його “шкіра” буде покрита сонячними панелями, 100% автономії у  забезпеченні : Бог Сонця, який живе тільки завдяки сонячній енергії.
Конструкція зможе протистояти вітрам і землетрусам. Цілісність центру тяжіння дозволяє контролювати можливі наслідки природних катаклізмів, які можуть виникнути в цьому районі.
Нарешті, відмітимо, що група створила приголомшливе відео за проектом. У одному з них представлений інтер’єр пам’ятника в якості величезного музею, а інше представляє процес створення конструкції з використанням найсучасніших методів.

31 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук