Обітована земля здавна, немов магніт, притягує до себе безліч туристів, які керуються різними цілями при організації поїздки.  У багатьох при цьому Ізраїль асоціюється з можливістю побувати на Мертвому морі і відчути на собі цілющу дію оздоровчих процедур, побачити безліч пам’яток, а також з головою поринути в комфортабельний і, просто, захоплюючий відпочинок.
тур в Ізраїль
тур в Ізраїль

Розмір оригіналу:   670x432
Тип: jpg   Дата:

Здійснюючи тур в Ізраїль з Києва, багато хто вибирає в якості курорту столицю – місто Тель-Авів. Причиною тому можна рахувати неординарність відпочинку в головному місті країни.  На цьому дивному курорті можна знайти усе, що треба для справжнього відпочинку: пляжний релакс, масу розваг і величезний асортимент пам’яток. Найбільші любителі шопінгу знають також, що саме тут можна зробити цілий ряд вигідних покупок, завдяки наявності популярних місцевих молів і магазинчиків, що торгують із скидками. Місто переповнене готелями, розрахованими на будь-який смак і розмір гаманця, які, напевно, можуть допомогти організувати відпочинок на блакитному узбережжі привітного Середземного моря.
Та все ж тур в Ізраїль з Києва із зупинкою в Тель-Авіві не можна назвати тихим, адже сучасна столиця відноситься до великих мегаполісів, де вдень і вночі кипить шумне, незамовкаюче ні на хвилину життя. За романтикою і тишею варто їхати на узбережжя унікального Мертвого моря.
Задовольнятися солями і безтурботно насолоджуватися пляжним відпочинком можна на курорті Ейн-Бокек. Красивий, живописний курорт має широкі можливості у сфері організації лікування і профілактики широкого спектру захворювань.  Неабияка популярність місцевих термальних басейнів, хороша транспортна розв’язка, а також високий сервіс притягає щорічно незлічену кількість туристів, бажаючих здійснити тур в Ізраїль. Єдиним недоліком цього містечка можна вважати повну відсутність нічного життя, яке, втім, і не потрібне сім’ям з дітьми і людям літнього віку.
Надзвичайно популярним і привабливим можна без перебільшення рахувати тур з Києва в Ейлат. Пляжний відпочинок на Червоному морі є багатообіцяючим з точки зору розваг і облаштованості пляжів, сервісу численних готелів і пам’яток природного і історичного характеру. Єдиним недоліком курорту Ейлат справедливо вважається його географічна віддаленість від інших населених пунктів країни, що значно ускладнює екскурсії і інші подорожі по Ізраїлю.

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук